Pala je i riječka utvrda

Rukomet
2017-11-11 10:27:13

Iako je najava bila da će utakmica sa Zametom biti jedna od težih u ovom dijelu prvenstva očito da je bilo lakše od očekivanog. Prema kretanju rezultata gosti iz Umaga držali su cijelu utakmicu sve konce u svojim rukama od prve minute. Osim jednog izjednačenja na 1:1 bilo je to sve što su domaćini priprijetili gostima iz Umaga.

Utakmicu je otvorio već tradicionalno Tomislav Severec prvim golom u '1. minuti i utakmicu zaključio svojim 13. golom u '51. minuti. Koliko taj igrač znači i vrijedi Umažanima vidjelo se je i na današnjoj utakmici na kojoj je bilo malo strijelaca (njih šest od 1 igrača).

Tijekom cijele utakmice Umažani su diktirali i tempo i rezultat koji se penjao i do +8 golova razlike tako da Lisica, trener Umažana nije dao niti malo šanse domaćinima da ugroze pobjedu gostiju.